Specificaties


Arte Vanguard Tessella 93560
Omschrijving
Vanguard
Een combinatie van avant-gardistisch textiel en elegante, geplisseerde muurbekleding. Abstracte grafische motieven, speelse en expressieve kleuren en een luxueuze toets, geïnspireerd door ‘modern painting’. Italiaans getint met een vleugje vintage. Ook de materiaalkeuze is apart en hedendaags. Mat of glossy. Experimenteel en technisch. Een meerwaarde qua look en feel.
Een ritmisch tegelmotief. Tessella verwijst naar de Grieks-Romeinse oudheid, waar glazen, stenen of marmeren blokjes in verschillende kleuren een figuur in inlegwerk vormden. Het geheel is een optische uitdaging: nu eens zie je diepgang, dan weer reliëf. Tessellais een combinatie van matte en metaalinkten, gedrukt op uni Plex.
Lijmadvies
Zorg voor een voldoende draagkrachtige en vlakke en gladde ondergrond met niet te veel zuiging. Eventueel testen met een vochtige spons tegen de muur of er veel vocht wordt geabsorbeerd. Zo ja, dan voorstrijken met een geschikt voorstrijkmiddel. Gebruik Arte Clearpro lijm om de wand mee in te lijmen. De papieren rug van de banen behang dienen vochtig gemaakt te worden met normaal leidingwater m.b.v. een spons. De banen 5 tot 10 minuten laten inweken met het vocht van de spons en dan tegen de ingelijmde wand aanbrengen. Gemorste lijm met lauw water direct van het behang verwijderen (ook met een spons of een schone doek).
Filmpje: Vinyl op papier, methode wand inlijmen
Filmpje: Wandbekleding met een verspringend patroon plakken
Specificaties


Bel: 0341 493 575
Bereikbaar ma 13:30-17:30; di-vr 9:00-17:30; za 9:00-17:00u